Marbella · urbanización nr. 14 van 21 · de €3M+-markt
Puente Romano
De badplaatsstrook op de Golden Mile, tussen Marbella-stad en Puerto Banús. Vernoemd naar de Romeinse brug op het terrein.
Per september 2026 is de mediane vraagprijs van de 57 woningen in Puente Romano vanaf €3.000.000 €4.850.000. De mediaan per bebouwde vierkante meter is €23.490 / m², berekend over 55 woningen met een opgegeven oppervlakte (Marbella Wire).
Marbella
Puente Romano, in context
Vergeleken met andere gemeten gebieden in dezelfde gemeente.
Mediaan gevraagde prijs
Gebiedstellingen kunnen overlappen. Tel deze steekproeven niet bij elkaar op.
Gevraagde prijzen vanaf €3.000.000 · Marbella · 5 september 2026. Combineert bewaarde makelaarsgegevens en marktwaarnemingen. De datum is de laatste waarneming en bevestigt geen actuele beschikbaarheid.
Marktmonitor van Marbella Wire · Methodologie en brongegevens





5 voorbeelden · 5 verschillende aanbiedingen · foto's van de makelaars zelf, elk gelinkt en vermeld bij Panorama Properties Marbella
€25M bovenaan vraagt 5.2 keer de €4.85M in het midden, over 57 woningen die tegen elkaar worden afgezet.
Een hotel waar een woonwijk uit is gegroeid. Wat hier verkoopt is ligging en het adres, niet het perceel, dus de voorraad bestaat uit appartementen en duplexen in plaats van villa's, en de vierkantemeterprijs loopt verder vooruit op de omringende Golden Mile dan wat dan ook in de gemeente. Los Granados, Benalús en de Marina liggen in dezelfde strook langs het zand.
Zwart op wit
- Alfonso de Hohenlohe's finca Santa Margarita werd in 1954 de Marbella Club en in 1975 het Hotel Puente Romano. [bron]
De randen
alle 57 →Duurste vraagprijs · Propertytop (Inmobalia MLS) Duurste vraagprijs →
Goedkoopste op dit niveau · Villanoble Duurste vraagprijs →
Grootste perceel, 1.648 m² · Homerun Brokers Duurste vraagprijs →
Bij meer dan één kantoor tegelijk in de aanbieding · 19%
Tegen de rest van Marbella
in cijfers →- Sierra Blanca€8.70M
- Cascada de Camoján€8.70M
- Aloha€7.65M
- La Cerquilla€6.90M
- Guadalmina Baja€6.50M
- Las Lomas del Marbella Club€6.47M
- Las Brisas€6.14M
- Golden Mile€5.42M
- Los Monteros€5M
- Nagüeles€4.97M
- Nueva Andalucía€4.95M
- Marina Puente Romano€4.95M
- San Pedro de Alcántara€4.90M
- Puente Romano€4.85M
- Puerto Banús€4.60M
- Guadalmina Alta€4.50M
- Las Chapas€4.48M
- Marbella Centro€4.45M
- Marbella East€4.20M
- Elviria€3.79M
- Hacienda Las Chapas€3.69M
Mediane vraagprijs, alleen €3M+-woningen. Subgebieden worden geteld op de pagina van hun hoofdgebied én op hun eigen pagina, dus deze aantallen tellen niet op tot het totaal van Marbella.
De madness-rating
2 van 4 gemeten inputs · nog geen score- Aantal namen waaronder één adres wordt verkocht11 van 57 bij meer dan één kantoor tegelijk in de aanbieding19%
- Prijs per m² bebouwd tegen de Marbella-mediaan€23.490/m² hier tegen €9.282/m² over alle €3M+-woningen in de pool2.53×
Percentages lopen tot 100; de verhouding per m² loopt tot 3 keer de Marbella-mediaan van €9.282/m² (de breedste die een gebied haalt, afgerond naar boven, zodat geen balk het plafond raakt). Nog zonder bron, dus nog niet gescoord: afstand tot de zee waar het tegen wordt afgezet; brochuretaal per vierkante meter.
Andere gebieden in Marbella
Subgebieden die hierbinnen worden geteld
geteld hier én op hun eigen pagina- Marina Puente Romanomediaan €4.95M · eigen pagina
- Terrazas de Puente Romanomeegeteld in dit totaal
Kavels die van hier zijn gepubliceerd
catalogus →- € 19,9 miljoen voor een penthouse met een verzonken ligbad in de woonkamer. Het dakterras is 211 m². Daar ligt het zwembad.nr. 12 · 30 jul€19.900.000
Vragen is niet krijgen. Voor wat verkopers daadwerkelijk vangen, houdt de catalogus de bonnetjes bij.
Methode en beperkingen
Geteld uit 57 verschillende woningen in Puente Romano met een vraagprijs van €3.000.000 of meer, geoogst uit makelaars- en portaalaanbiedingen plus geaggregeerde marktobservatie en ontdubbeld op gedeelde referentie, prijs, bebouwde oppervlakte en foto. 11 worden door meer dan één kantoor tegelijk aangeboden. 17 van de 57 records komen uit bronnen die individuele aanbiedingen dateren; voor de rest ontbreekt een geverifieerde individuele bronvermelding met datum, en die kan catalogustijdstempels of observatiegebaseerde marktmonitoring bevatten. Geen van beide bewijst wanneer een individuele aanbieding is geplaatst, gewijzigd of nog beschikbaar was. Elk cijfer is een vraagprijs, geen taxatie. Geaggregeerde marktmonitoring kan geen openbare record-URL hebben, dus niet elk getal linkt naar een individuele aanbieding. Subgebieden worden geteld op deze pagina én op hun eigen pagina, dus aantallen tellen niet op over pagina's heen.
Bron: eigen telling van makelaarsaanbiedingen → · geteld 5 september 2026
Veelgestelde vragen
directe antwoorden, bron hierbovenHoe duur is vastgoed in Puente Romano, Marbella (2026)?
57 woningen in Puente Romano vragen €3.000.000 of meer, van €3.35M tot €25M, met €4.85M in het midden. Dat is €23.490 per m² bebouwd als mediaan, onder 55 woningen met een bekende bebouwde oppervlakte. Eigen telling van makelaarsaanbiedingen, 2026-09-05. Vraagprijzen, geen taxaties.
Waar ligt Puente Romano?
De badplaatsstrook op de Golden Mile, tussen Marbella-stad en Puerto Banús. Vernoemd naar de Romeinse brug op het terrein. Route →
Laatst gecontroleerd: 20 augustus 2026
Gecontroleerd door Bram Kuipers op 20 augustus 2026