Deze pagina is machinaal vertaald en redactioneel nagekeken. Lees in het Engels
De prijzen · de chiringuito-telling
Barbillón Marbella
Beach club en restaurant van Grupo Barbillón in Guadalmina Baja
- Waar
- Guadalmina Baja (San Pedro de Alcántara)
Contact & locatie in San Pedro de Alcántara
- Adres
- Urb. Guadalmina baja, C. 3, 318, 29670 Marbella, Málaga, Spanje
- Telefoon
- 628 99 12 30
- Route
- Route
Barbillón Marbella, beantwoord
Wat kost het bij Barbillón Marbella?
We hebben geen prijs uit de gepubliceerde kaart van Barbillón Marbella geverifieerd; de menulink hierboven gaat rechtstreeks naar hun eigen site om het zelf te controleren.
Waar ligt Barbillón Marbella?
Barbillón Marbella ligt aan Urb. Guadalmina baja, C. 3, 318, 29670 Marbella, Málaga, Spanje, in Guadalmina Baja.
Is Barbillón Marbella momenteel open?
Ja: Barbillón Marbella was open bij onze laatste controle, op 25 augustus 2026.
Wat is de Google-beoordeling van Barbillón Marbella?
Barbillón Marbella heeft 4,2★ uit 881 Google-recensies, per 25 augustus 2026.
Laatst gecontroleerd: 25 augustus 2026
Gecontroleerd door Bram Kuipers op 25 augustus 2026